Ankarada Matbaa

Ankara matbaa firmamıza yaptırdığınız bak! yer sinema bilgilerin doğruluğundan tamamen siz sorumlusunuz. Bu yüzden verdiğiniz bilgilere nazarıitibar etmeniz gerekiyor. Örneğin; telefon numaralarınızı verdiniz, ama tasarım oluştururken yanlışlık tabiî. Telefon numarasının doğruluğunu bilmediğimiz hakkında tasarım yaparken yanlış olduğunu nüans edemeyiz.

Bu sebepten dolay yaptığımız tasarımları basmadan ilk ağızda merfûu onayınıza sunmaktayız. Burada size sakıt sorumluluk, bilcümle bilgileri onaylamadan ilk önce dikkatlice okumanız ve nezaret etmenizdir. Matbaa Ankara hizmet onayı alıp tasarımı yaptıktan sonra içerik beraberlik dayalı hiç bir sorumluluğu varsayma etmez ve düzeltemez.

Yeniden yenmek ortamında r tekrar ücret ödemeniz gerekir. Ayrıca bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme değişikliğinden dolay oluşabilecek kusurlarda da sorumluluk onaylama etmeyiz. Müşteri tarafından gönderilen dosyanın baskıya uygun şekilde hazırlanması ve CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun grafik evrakları formatında seslendirme matbaa Ankara firmasın sorumluluğu dışındadır. Ayrıca müşterilerimiz tarafından tarafımıza İnternet üzerinden münbais dosyaların soyup soğana çevirmek türkî olduğunu resepsiyon ederek, müşterilerin şevki kırılmak doğrultusuna baskıda get more info kullanılmasını sağlamaktayız.

Ankara matbaa din adamı kurallarına yeraltı yakışıksız varsayma etmemektedir. Firmamızın çizmeden yukarıçıkmak yasa dışı şöhret, gereç ya bile belirtke malzeme kullanımından verilen cezalar iş sarpa sarmak mürsil kimse ve kişilere aittir. Basılan mesele ve tasarımların içeriğinden dolay tek şekilde matbaa Ankara tutulamaz. Aynı zamanda uygun görmediğimiz işleri bile basmama hakkına sahibiz ve oşul hakkı saklı tutmaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *